betclic

"Bale i Ronaldo są na jednym poziomie"

Ostatnia aktualizacja: 09/09/15 12:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Agent Garetha Bale'a, Jonathan Barnett uważa, że pod względem osiągnięć drużynowych, Walijczyk znajduje się na takim samym poziomie, jak jego klubowy kolega - Cristiano Ronaldo.

- Jeśli chodzi o osiągnięcia drużynowe, obaj zawodnicy znajdują się na takim samym poziomie. Jednak Cristiano to Cristiano. Tutaj nie chodzi o rywalizowanie z nim i nikt nie odbierze mu tego, co do tej pory dokonał - powiedział Barnett cytowany przez dziennik "AS".

- Nie wiem jakie turnieje wygrał Ronaldo, ale Gareth nie pozostaje daleko w tyle. Uważam, że z powodzeniem mógłby dostać Złotą Piłkę. Najważniejsze jest jednak, aby cała drużyna zdobywała trofea
- podkreślił.

Barnett zapewnił, że Walijczyk pozostanie w drużynie "Królewskich" przez kilka następnych lat i wyraził nadzieję, że zawodnik zakończy w niej swoją piłkarską karierę.

- Informacje dotyczące przenosin Garetha do Premier League, to tylko plotki. Zawodnik jest bardzo szczęśliwy w Realu, który jest najlepszym klubem na świecie, i mam nadzieję, że pozostanie tam do końca swojej kariery. On również chciałby, aby tak się stało, a do tej pory wszystko dobrze się dla niego układa
- zaznaczył.

Bale ma ważny kontrakt z "Los Blancos" do końca czerwca 2019 roku. Razem z reprezentacją Walii jest bliski wywalczenia awansu na Euro 2016.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela