Bale: Inne reprezentacje będą nas teraz bardziej szanować

Ostatnia aktualizacja: 07/07/16 09:46, Komentarzy: 11

0
11

Reprezentacja Walii w półfinale Euro 2016 przegrała 0:2 z Portugalią i odpadła z turnieju. Skrzydłowy "The Dragons", Gareth Bale powiedział, że jego drużyna walczyła do ostatniej sekundy spotkania – poinformowano na stronie internetowej UEFA.

– Trudno jest teraz analizować ten mecz. Jesteśmy rozczarowani porażką, ale dumni z tego, co osiągnęliśmy. Dawaliśmy z siebie wszystko. To było wspaniałe doświadczenie – powiedział Bale.

– Po tym turnieju wzrosła nasza pewność siebie, będziemy też bardziej szanowani przez inne drużyny. Chcemy się kwalifikować do każdego turnieju i ciągle się rozwijać. Jesteśmy jeszcze bardziej głodni sukcesu. Odbyliśmy niesamowitą podróż, której nigdy nie zapomnimy - dodał as reprezentacji Walii.

Pierwszego gola dla Portugalii strzelił w 50. minucie gry Cristiano Ronaldo. Trzy minuty później wynik na 2:0 ustalił Nani.

– Po przerwie rywale strzelili nam gola, a chwilę później było już 2:0. Staraliśmy się strzelić bramkę kontaktową, ale nam nie wyszło. Walczyliśmy do ostatniej sekundy. Jest nam przykro, że nie zagramy w finale – dodał 26-letni piłkarz.
Źródło: asinfo, fourfourtwo.com