Balotelli pogrążył zespół Glika. Dwa gole Włocha! [VIDEO]

Oleh Dubyna/Shutterstock
AS Monaco z Kamilem Glikiem w składzie przegrało na wyjeździe aż 0:4 z OGC Nice. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Mario Balotelli.

Wynik spotkania otworzył w siedemnastej minucie Paul Baysse. Trzynaście minut później na 2:0 podwyższył Mario Balotelli. Włoski snajper otrzymał zagranie od kolegi, popędził z piłką prawą stroną boiska i pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.

W drugiej połowie "Super Mario" dołożył kolejne trafienie. Tym razem wykończył ładną akcję swojego zespołu, nie dając szans bramkarzowi.

Wynik spotkania w 86 minucie ustalił Alassane Plea.

To bramki numer trzy i cztery Mario Balotellego w obecnym sezonie. OGC Nice po zwycięstwie z AS Monaco zostało liderem Ligue 1. Klub z Księstwa natomiast poniósł pierwszą porażkę w sezonie i spadł na trzecią pozycję.

OGC Nice - AS Monaco 4:0 (2:0)
Bramki: Baysse 17, Balotelli 30, 68, Plea 86.
Czerwona kartka: Bakayoko (84, AS Monaco).