betclic

"Balotelli powinien jechać na Euro"

Ostatnia aktualizacja: 13/10/15 13:36, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Antonio di Natale uważa, że Mario Balotelli powinien znaleźć się w składzie na Euro 2016. Obaj wraz z Antonio Cassano stanowili o sile ataku podczas poprzedniego czempionatu w Polsce i na Ukrainie.

Balotelli jest pomijany przez selekcjonera Antonio Conte, który nie powołał gracza Milanu na ostatnie spotkania eliminacji do Euro we Francji.

- Gdy nie tak dawno grał w barwach Milanu przeciwko mojemu Udinese wyglądał fantastycznie - powiedział 38-latek dla La Gazzetta dello Sport.

- Jest poza wszelką dyskusją. Wie o co chodzi w tej grze. Myślę, że Balotelli powinien jechać na finały, bo jest silny. Aczkolwiek Conte ma rację mówiąc, że tych kilka obiecujących spotkań to wciąż za mało - dodał.

Zdaniem di Natale w kadrze na Euro znajdzie się również Fabio Quagliarella, który w dzisiejszym meczu eliminacji z Norwegią ma szansę na pierwszy występ w składzie "Azzurrich" od sześciu lat.

- Quagliarella nie jest jeszcze taki stary. Mam nadzieję, że spośród weteranów to właśnie on znajdzie się w składzie, bo z pewnością na to zasługuje
- zakończył.
Źródło: La Gazzetta dello Sport
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 943 dni
Ilość komentarzy: 4884
Oceny: +48190
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
13.10.2015 / 14:19:30
Balotelli zamiast trenować biegałby po francuskich burdelach