betclic

Baran: Musimy odrobić stracone punkty

Ostatnia aktualizacja: 05/12/15 09:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- To, co sobie założyliśmy przed meczem, czyli strzelenie szybkiej bramki, się nam udało. Niestety, niedługo później straciliśmy gola po faulu na Igorsie i mecz zaczął się dla nas źle układać – mówił po porażce z Górnikiem Zabrze obrońca Jagiellonii, Martin Baran.

- Po przerwie straciliśmy po prostym błędzie gola na 1:2 i jak już udało się wyrównać, a nawet być bliższym strzelenia zwycięskiej bramki, dostaliśmy gola na 2:3. Musimy wyciągnąć wnioski i pracować, żeby taka sytuacja się już nie powtórzyła – kontynuował słowacki defensor cytowany przez jagiellonia.pl.

Zdaniem piątkowego kapitana Jagi, jedną z głównych przyczyn porażki Żółto-Czerwonych było pozostawianie rywalom zbyt wiele miejsca na wyprowadzanie szybkich kontrataków. - Na początku spotkania Górnik nie chciał grać otwartej piłki, byli ustawieni blisko swojego pola karnego i grali z kontrataku. Cóż, w drugiej połowie zostawiliśmy im zbyt dużo miejsca, szczególnie w środku boiska, przez co zrobił się otwarty mecz, czego akurat nie chcieliśmy i co zakończyło się naszą przegraną – tłumaczył Słowak, który przyznał, że w piątkowy wieczór Jagiellończycy stracili bardzo istotne trzy punkty.

- Nie ma co ukrywać - szkoda tak łatwo straconych, bardzo ważnych punktów. Musimy już jednak myśleć, żeby odrobić tę stratę w kolejnych meczach na wyjeździe, które nas czekają – zakończył swoją pomeczową wypowiedź zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela