betclic

Baran trenerem Unii Tarnów, menedżerem Cierniak

Ostatnia aktualizacja: 20/11/16 07:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube (Paweł Baran)

Paweł Baran w sezonie 2017 nadal będzie pełnił funkcję trenera Unii Tarnów. Menedżerem "Jaskółek" po roku przerwy będzie Mirosław Cierniak - poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Jesienią kontrakty z ekipą z Małopolski parafowali Duńczycy Kenneth Bjerre i Mikkel Michelsen, Szwed Peter Ljung oraz Jakub Jamróg, Artur Mroczka i Artur Czaja.

Ważne umowy z trzykrotnymi mistrzami Polski mają także juniorzy Patryk Rolnicki, Kacper Konieczny, Michał Nowiński, Piotr Pióro i Krystian Stefanów.

- Dobieraliśmy zawodników pod kątem dobrej atmosfery, która jest bardzo istotna, jak i patrzyliśmy na ambicje sportowe zawodników, na to co chcą w żużlu osiągnąć. W tym momencie jesteśmy na etapie kończenia harmonogramu przygotowań aż do momentu wyjazdu na tor - przyznał Cierniak.

- Postaramy się jak najlepiej przygotować do rozgrywek, aby sezon rozpocząć z przytupem. Cieszę się, że będę mógł współpracować z Pawłem, który mimo młodego wieku jest już uznanym trenerem. Będziemy dawać z siebie wszystko, aby spełnić postawiony przed nami cel - dodał nowy menedżer trzykrotnych mistrzów Polski.

Kontrakt warszawski z drużyną z Małopolski podpisał również Jacek Rempała. Doświadczony zawodnik i tuner będzie także ściśle współpracował z "Jaskółkami" pod kątem przygotowania sprzętu dla młodzieżowców, a podczas zawodów będzie opiekował się juniorami.

(za unia.tarnow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!