betclic

Baran: Wiedzieliśmy na co możemy sobie pozwolić

Ostatnia aktualizacja: 18/01/16 19:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stiopa, wikipedia

Junior Krystian Rempała, Duńczyk Mikkel Michelsen i Piotr Świderski to zawodnicy pozyskani przez Unię Tarnów przed zmaganiami PGE Ekstraligi 2016. 

- Krawiec szyje na ile mu materiał pozwala. Przed transferami już wiedzieliśmy mniej więcej na co sobie możemy pozwolić - ocenia nabytki Paweł Baran dla oficjalnej strony klubu z Małopolski. 

Rempała, Michelsen i Świderski mają wypełnić w drużynie "Jaskółek" lukę po odejściu Artura Mroczki oraz przede wszystkim Słowaka Martin Vaculika. 

- O Krystianie myśleliśmy już dużo wcześniej i udało nam się ten transfer zrealizować. Michelsena obserwowałem już od połowy sezonu w różnych rozgrywkach. To nie jest chłopak, który przyszedł tu wygrywać 15 wyścigi i nie możemy mieć względem niego aż takich oczekiwań - zastrzegł jeden z dwójki trenerów trzykrotnych mistrzów Polski. 

- Uważam, że stać go na walkę w Ekstralidze jak równy z równym. To jest młody, perspektywiczny i powiedziałbym zdeterminowany zawodnik. Tak go postrzegamy. Natomiast odnośnie Piotrka Świderskiego miałem sporo zapytań dlaczego on. Jeśli jako trener czułbym, że Piotrek nie podoła to po prostu nie byłoby go w naszej drużynie - podsumował Paweł Baran. 

Unia Tarnów nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie w sobotę 9 kwietnia wyjazdowym spotkaniem z MR GARDEN GKM Grudziądz. Transmisja w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!