Barca gromi, Messi strzela już trzy minuty po wejściu na boisko [VIDEO]

imagestockdesign/Shutterstock
FC Barcelona pokonała Deportivo La Coruna 4:0 w sobotnim meczu 8. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Katalończycy już do przerwy mieli trzy bramki przewagi. Najpierw dwa razy na listę strzelców wpisał się Rafinha, a przed końcem pierwszej połowy gola strzelił jeszcze Luis Suarez.

W drugiej połowie na murawie pojawił się Lionel Messi, który potrzebował niecałych trzech minut, aby zdobyć bramkę.

W 65. minucie czerwoną kartkę w drużynie gości otrzymał Laure, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Zespół z Camp Nou ma na swoim koncie 16 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Wyprzedzić go mogą jednak Atletico Madryt i Real Madryt, które swoje mecze rozegrają w sobotę wieczorem. Natomiast drużyna z Riazor plasuje się na 15. lokacie z ośmioma zdobytymi "oczkami".