Bez bramek na Camp Nou. Monaco prowadzi 2:1 z Borussią Dortmund

Christian Bertrand/Shutterstock
FC Barcelona podejmuje Juventus na Camp Nou, a Monaco mierzy się na własnym stadionie z Borussią Dortmund w dzisiejszych ćwierćfinałach Ligi Mistrzów.

W pierwszej połowie na Camp Nou nie zobaczyliśmy goli, ale widzieliśmy natomiast żywe i ciekawe spotkanie. Nie brakowało sytuacji pod jedną i drugą bramką - dwie próby Messiego ze strony gospodarzy, czy Higuaina po stronie gości - choć żadnej ze stron nie udało się stworzyć stuprocentowej okazji.

W drugim spotkaniu AS Monaco prowadzi z Borussią Dortmund 2:0 po bramkach Mbappe i Falcao.

Na początku drugiej połowy gracze BVB zdobyli bramkę kontaktową. Jej autorem był Marco Reus.

Składy poszczególnych drużyn:

FC Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Sergio Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Neymar, Luis Suárez

Juventus: Buffon; Dani Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

AS Monaco: Subašić, Touré, Glik, Jemerson, Mendy, Moutinho, Bakayoko, Silva, Lemar, Mbappé, Falcao

Borussia Dortmund: Bürki, Piszczek, Sokratis, Ginter, Guerreiro, Weigl, Sahin, Durm, Kagawa, Reus, Aubameyang