Barcelona miażdży! Niesamowity Suarez strzela cztery gole i asystuje przy trzech kolejnych [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 20/04/16 21:46, Komentarzy: 49

46
49

Barcelona urządziła sobie ostre strzelanie, pokonując Deportivo La Coruna aż 8:0 w 34 kolejce ligi hiszpańskiej.

Podopieczni Luisa Enrique wyraźnie podrażnieni ostatnimi zawstydzającymi porażkami, wzięli się do roboty od pierwszej minuty pojedynku. Golkiper gospodarzy już w 11 minucie spotkania musiał wyjmować piłkę z siatki. Autorem gola był Luis Suarez, który wykorzystując dośrodkowanie Ivana Rakiticia, z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce rywali.

Chwilę później mieliśmy już 2:0. Kolejne trafienie zaliczył urugwajski napastnik, który po doskonałym podaniu Lionela Messiego z pierwszej piłki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Deportivo i nie miał najmniejszych problemów, żeby go pokonać.

Kolejne bramki padały już po przerwie. Barcelona drugą odsłonę zaczęła od mocnego uderzenia, bo najpierw w 47 minucie cegiełkę do zwycięstwa dołożył Ivan Rakitić, a wspaniałą asystą przy tym trafieniu popisał się Luis Suarez. Potem ponownie na listę strzelców wpisał się urugwajski napastnik, kompletując tym samym hat tricka.

To nie był koniec strzelania Barcelony. Swoją czwartą bramkę w 64 minucie zdobył niesamowicie dzisiaj dysponowany Luis Suarez. A w 73 minucie Urugwajczyk w fantastyczny sposób mija obrońcę Deportivo i wykłada piłkę Lionelowi Messiemu, który umieszcza ją w siatce.

Zawodnikom Luisa Enrique wciąż było jednak mało. W 79 minucie Marc Bartra po samotnym rajdzie podwyższa na 7:0. Dzieła zniszczenia dopełnia 120 sekund później Neymar po kolejnej asyście Luisa Suareza.

Barcelona tym samym w bardzo przekonywujący sposób przełamuje swoją passę trzech meczów bez zwycięstwa i daje odpowiedź klubom z Madrytu, że jeszcze nie zrezygnowała z walki o tytuł mistrzowski.

* * * * * *
Deportivo La Coruna - FC Barcelona 0:8 (0:2)
Bramki: Luis Suarez 11, 24, 53, 64, Rakitic 47, Messi 73, Bartra 79, Neymar 81.
GerAri
Zarejestrowany od: 502 dni
Ilość komentarzy: 1023
Oceny: +7408
Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
Oceny: +41036
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
21.04.2016 / 12:31:48
Barca bez Suareza by nie istniała. W tej chwili jest on sto razy lepszy od messiego. Gdyby odszedł drużyny straciła by połowę swojej wartości. Taka prawda.
20.04.2016 / 23:26:40
Real wygrywając 8:0 gromił bez szacunku rywala, Barcelona przełamuje kryzys. Logia fenomenalna niektórych gimbów.
Oceny: +1910
Manchester United Newcastle United Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Norwegia Legia Warszawa Lech Poznań
20.04.2016 / 23:13:27
Niemozliwe kibic realu to napisał xD Gdzie real za Beniteza w pizde dostawał i co ronaldo nastrzelał ogórą to pisali KRYZYS MINĄŁ xD To Barca przegrała 3 mecze ligowe i tak się odbiła tyle panie ogór :)
gilon
Zarejestrowany od: 540 dni
Ilość komentarzy: 607
Oceny: +4118
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
20.04.2016 / 22:50:36
Ufffffffffffff - oto cały mój komentarz
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 635 dni
Ilość komentarzy: 1552
Oceny: +11463
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
20.04.2016 / 22:12:36
Bilans bramkowy nie ma żadnego znaczenia, więc to bez różnicy czy wygrali 8:0, 15:0 czy 1:0 czy 2:0. Bilans starć bezpośrednich zarówno z Realem jak i z Atletico mają korzystny, więc muszą wygrać tylko 4 ostatnie mecze żeby być pewni mistrzostwa. Jeden remis i ktoś ich może przeskoczyć.
20.04.2016 / 22:08:19
Wziąć udział w 7 bramkach... Suarez miał niesamowity mecz. Szacun dla niego. Ale ciągle nic nie jest pewne.
Oceny: +1161
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Real Madryt Hiszpania
20.04.2016 / 22:03:16
Musieli sie wreszcie wyżyć. Padło na Deportivo. Suarez już od jakiegoś czasu jest tam w najlepszej formie i ten występ to udowadnia. Rakitic dobry mecz. Messi asystuje, wszystko zagrało. Tylko Neymara trzeba ogarnąć, coś mu sie z głową dzieje.
MichałPL
Zarejestrowany od: 341 dni
Ilość komentarzy: 511
Oceny: +3454
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco PSG
20.04.2016 / 22:00:15
Chciał powtórzyć wyczyn Lewego. Był blisko.
Oceny: +22208
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
20.04.2016 / 21:58:53
Suarez dzisiaj rozwalił system...
Coś pięknego co dzisiaj zaprezentował...
Spuścili trochę to ciśnienie, bo było już nieciekawie... ^^
Normalni Hejterzy milczą, ale jak widać poniżej jeden popierdolony nie potrafi się nawet teraz zachować... xD
Pozdro Bellerin! xD
mAster8902
20.04.2016 / 21:57:12
Meczyki.pl udostępniają coś o Barcelonie i wcale nie z pociskiem.... koniec świata...
Fives
Zarejestrowany od: 1078 dni
Ilość komentarzy: 3858
Oceny: +21585
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
20.04.2016 / 21:55:36
Fenomenalny mecz. Teraz trzymamy kciuki za Bilbao i Villareal :)
DeYzi
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 336
Oceny: +6859
Manchester United Pogoń Szczecin Real Madryt
20.04.2016 / 21:55:09
Barca odzyskuje swietna forme beda grozni w Lidze Mistrzow.
a nie chwila..
RahINHO
Ilość komentarzy: 260
Oceny: +1230
Brazylia Chelsea Londyn AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
20.04.2016 / 22:01:04
Dobrze że Real jest w formie, będą gotowi na finał Pucharu Króla, a nie, chwila...
demix
Zarejestrowany od: 350 dni
Ilość komentarzy: 312
Oceny: +2152
Manchester United Polska
20.04.2016 / 23:09:51
Ale mu powiedziałeś, szkoda tylko, że Puchar króla nikogo nie obchodzi,a poza tym porównywać głupotę dyrektora sportowego Realu, który zrąbał sprawę,a porażkę w dwu meczu, która była całkiem sprawiedliwa
kirkhammet
20.04.2016 / 21:57:20
Wieczny ból d... . Ty się martw lepiej o swój Real, bo znowu zostaną z niczym. Po takim meczu z Wolsfburgiem nie bylbym optymista z City xd
20.04.2016 / 21:52:39
Odbili się od dna w pięknym stylu..to musiało nastąpić.
/ -35
tylko sie nie spuscie w majty visca siusiaki.
kirkhammet
20.04.2016 / 21:55:35
Właśnie na to czekałem. Na ten lament Realowcow. Jeśli Barca miałaby wygrać La Liga to w najlepszy mozliwy sposob. Robiąc nadzieje przeciwnikom a na koniec śmiejąc się z nich wszystkich.
demix
20.04.2016 / 22:25:14
Jeszcze napisz, że to część planu Barcelony
kirkhammet
20.04.2016 / 22:36:39
Sam z takim dziwnym pomysłem wyskoczyłeś xd Na pewno to nie było w planie, ale mowię o kibicach atletico i realu. Porażka będzie najbardziej boleć będąc tak blisko
20.04.2016 / 21:51:36
Wielki powrót najlepszego klubu świata. Wysoka wygrana, czyste konto, momentami zapierająca wdech w piersiach gra Barcy... Suarez bardzo skuteczny, jeden z najlepszych jego meczów w Barcelonie. Messi posyłający niemożliwe asysty, pierwszego i następnych stopni, bramka. Neymar trochę słabiej, ale były też asysty a przy takim wyniku można mu to wybaczyć. Tak grającą w ofensywie Barcelonę chce się oglądać, chodź fakt. Deportivo też miało setki, no ale Barca nie miała swojej podstawowej defensywy, poza tym przy takim prowadzeniu koncentracja spada. Gydby nie taki wynik, tych sutacji Deportivo nie miałoby. Wiele osób chciało zobaczyć kolejną kompromitację Barcelony, śmiem twierdzić, że marzyliście o remisie. To się doczekaliście :) Teraz będzie już tylko łatwiej Barcelonie, pozostały już tylko drużyny z drugiej połowy tabeli. To obrazuje, jak świetnie Barca sobie radziła wcześniej. Prawie wszystkie mecze z silnymi rywalami wygrane. Mistrzostwo zostanie w Barcelonie. Puchar też. VeB. To jedna z najwyższych wyjazdowych wygranych w historii. To FC Barcelona. Coś więcej.
demix
20.04.2016 / 22:32:38
Ochy i Achy ale jakoś nie widziałem takich komentarzy w niedzielę. W niedzielę to pół składu sprzedawaliście, a teraz najlepszy klub świata. To jest pojęcie względne, nie ma czegoś takiego najlepszy klub. Jeden z najlepszych owszem i tu się zgodzę;D
arturo213
Zarejestrowany od: 967 dni
Ilość komentarzy: 712
Oceny: +6480
20.04.2016 / 21:51:21
Koniec kryzysu? W każdym razie Ronaldo jak zobaczy dziś statystykę strzelców w BBVA to uzna to za koszmar. Czyli walka będzie nie tylko o mistrzostwo ale i o Złotego buta między Suarezem a Cristiano.