Barcelona ograła Sevillę na wyjeździe. 500 gol Messiego dla Barcy! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06/11/16 22:36, Komentarzy: 31

50
31

FC Barcelona pokonała Sevillę na wyjeździe 2:1. Pięćsetnego gola dla klubu z Katalonii w swojej zawodowej karierze zdobył Lionel Messi.

469 bramek w oficjalnych spotkaniach oraz 31 w meczach towarzyskich - tyle razy Argentyńczyk trafiał do siatki rywali w barwach "Blaugrany".

Messi wpisał się na listę strzelców w 43 minucie. 29-letni napastnik pokonał bramkarza rywali precyzyjnym strzałem koło słupka tuż zza pola karnego. To był gol wyrównujący.

Wcześniej - w 15 minucie - dla gospodarzy trafił Vitolo. Hiszpan wykorzystał świetne podanie Pablo Sarabii, wyszedł sam na sam z ter Stegenem i umieścił piłkę w siatce.

Wynik spotkania w drugiej połowie ustalił Luis Suarez. Messi popędził z piłką w stronę bramki Sevilli, w polu karnym świetnie odnalazł Luisa Suareza, który pewnym strzałem pokonał Sergio Rico.

Po zwycięstwie Barcelona ma na koncie 25 punktów i zajmuje drugie miejsce w lidze. Do lidera - Realu Madryt - traci dwa "oczka". Sevilla FC z 21 punktami plasuje się na piątej pozycji.
07.11.2016 / 10:32:46
Liczylem po cichu na remis , ale teraz to wszystko w nogach modricia , dzieki bogu ze wrocil ze 2 tyg rozpocznie sie dla nas miesiac prawdy mecze z Atletico , Barcelona I Borussia , czuje wygrana z Atletico , remis z Borussia I porazke z Barcelona :(
mateo89
Zarejestrowany od: 124 dni
Ilość komentarzy: 1503
Oceny: +9493
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
07.11.2016 / 10:24:14
Ten to stuka te bramki :D Mysle ze 600 tez jeszcze zobaczymy, a mam nadzieje i jeszcze więcej :)
Maczonus
Zarejestrowany od: 158 dni
Ilość komentarzy: 267
Oceny: +210
Legia Warszawa Polska Real Madryt
07.11.2016 / 09:45:26
szkoda Sewilli, genialny Messi znowu im ratuje dupsko i zdobywa bramkę. Zakończenie kariery Messiego = koniec farsy, barka zatonie i to głęboko pod mułem będzie leżeć i wspominać ere Messiego..
HancockKlopp
Zarejestrowany od: 209 dni
Ilość komentarzy: 337
Oceny: -394
07.11.2016 / 07:48:21
/ -11
Smutno to bez ronaldinho a nie messiego bo juz nikt nie robi na boisku tego co on. Mesi może mu czyścić buty.
Mustafa
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 2252
Oceny: +14232
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
07.11.2016 / 05:28:31
500setki gratulacje ! ciekawe ile jeszcze bramek przed nim !
escobar81
Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 1924
Oceny: +11734
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
07.11.2016 / 02:07:17
/ -32
Najlepszy piłkarz wśród krasnali. Jest milionerem a nie stać go na stylistę i żyletki.
/ -39
Barcelona powinna przegrać no ale jak to mówią głupi ma zawsze szczęście ...
Bombadil97
Zarejestrowany od: 185 dni
Ilość komentarzy: 1253
Oceny: +5502
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
06.11.2016 / 23:18:27
szkoda że nie weszło wtedy jak zakręcił obrońcami, było by się czym zachwycać bo Messi w formie się bawi z przeciwnikami.
Oceny: +2700
CA River Plate RSC Anderlecht Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Schalke 04 Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona
06.11.2016 / 23:10:03
500 bramek. Ileż to radości, wrażeń, emocji i futbolowego piękna. Dzięki Leo.
Ksieciunio.Igthorn
Zarejestrowany od: 33 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +31
Górnik Zabrze Polska Real Madryt Termalica Nieciecza
06.11.2016 / 23:07:04
Mecz mógł się podobać, był wyrównany. Dobrze się zaczął dla Sevilli, która strzeliła pierwszą bramke, ale zabrakło wytrwałości. Brawa dla Messiego, ładna bramka.
06.11.2016 / 23:00:01
Patrząc na ten mecz oraz ten dzisiejszy o 12 taka nasuwa się refleksja- Król jest tylko jeden.. I oby grał jak najwięcej bo jak skończy karierę to smutno będzie na boiskach piłkarskich..
Dwie świetne drużyny, dwie różne połowy... Świetnie się ogląda takie widowiska, do końca walka, bez boiskowego chamstwa (patrz Valencia) ale z walką czysto piłkarską.. Barca jak zawsze zamiast zamknąć wynik w 70min wystawia na nerwy kibiców do końca.. Sevilia trochę spuchła w II połowie ale i tak jest na co patrzeć pod wodzą Chilijczyka..
06.11.2016 / 22:56:28
To właśnie ten Pan, ktorego nazwisko jest w tytule powinien zgarnąć złotą piłkę za rok 2016. :D To co gra to jest po prostu majstersztyk.
06.11.2016 / 23:02:15
A czy ja napisałem, że za 500 goli? Nie. Wystarczy spojrzeć jak Messi gra w tym roku.
luNq69
06.11.2016 / 23:10:32
Messi tak gra w kazdym roku, slabsze lata wiazaly sie glownie ze slabsza gra Barcy a to jest sport druzynowy... Generalnie Messi jest niedoscigniony niemal od samego poczatku gdy zaczal regularnie wystepowac w Barcy
draco7
Zarejestrowany od: 94 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +1306
Juventus Turyn
06.11.2016 / 22:49:48
Liczba robi wrażenie, ale czekam aż wszystkie 500 bramek będzie oficjalnych. Znając Messiego powinien zdążyć spokojnie jeszcze w tym sezonie.
Americano
Zarejestrowany od: 135 dni
Ilość komentarzy: 1547
Oceny: +7452
06.11.2016 / 22:45:48
W sumie Barca zasłużenie wygrała, ale szkoda trochę Sevilli, bo też sporo serducha włożyli w ten mecz