Barcelona pokonała Celtic w meczu International Champions Cup

Ostatnia aktualizacja: 30/07/16 21:30, Komentarzy: 2

0
2

FC Barcelona pokonała Celtic Glasgow 3:1 (3:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu International Champions Cup.

Na murawie w Dublinie prowadzenie dla mistrzów Hiszpanii już po jedenastu minutach uzyskał Arda Turan.

Szesnaście minut przed przerwą wyrównał co prawda Leigh Griffiths, ale już dwie minuty później Nigeryjczyk Efe Ambrose niefortunnym strzałem do własnej bramki ponownie wyprowadził "Blaugranę" na prowadzenie.

Cztery minuty przed przerwą podwyższył jeszcze Munir El Haddadi. Po zmianie stron kibice nie oglądali już goli i "Duma Katalonii" odniosła pierwsze zwycięstwo. 3 sierpnia kolejnym rywalem mistrzów Hiszpanii będzie Leicester City. Celtic natomiast w kolejnym meczu w tych rozgrywkach zmierzy się z Interem Mediolan.