betclic

Barisić: Fani Górnika mogą nas nieprzyjemnie powitać

Ostatnia aktualizacja: 01/12/15 08:41, Komentarzy: 0

1
0
Fot. ASInfo

Już w najbliższy wtorek Piast Gliwice zmierzy się na wyjeździe z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Górnikiem Zabrze. Jak przyznał tuż przed tym spotkaniem napastnik Piastunek, Josip Barisić w starciu z podopiecznymi Leszka Ojrzyńskiego zrobią wszystko, aby tylko zgarnąć komplet "oczek".

- Dla nas spotkanie z Górnikiem Zabrze to kolejny mecz, w którym będziemy chcieli wygrać. Będzie ciężko, bo zabrzanie bardzo potrzebują punktów. Mam nadzieje, że nasza organizacja gry w Zabrzu będzie podobna do tej ze spotkania z Ruchem i to pozwoli odnieść nam sukces – powiedział Josip Barisić, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Znam doskonale sytuację na Górnym Śląsku i relacje pomiędzy kibicami Piasta i Górnika. Jesteśmy zmotywowani na ten mecz i damy z siebie wszystko. Szkoda, że nie ma tam sektora gości, gdyż zabraknie naszych kibiców. Trochę nie za bardzo to rozumiem, ale ok – kontynuował.

- Doskonale wiemy, jak ważne jest to spotkanie dla kibiców Piasta. Zdajemy sobie sprawę, że możemy być nieprzyjemnie przywitani przez fanów Górnika, ale muszę przyznać, że mnie to tylko bardziej motywuje – zaznaczył.

- W czasie meczu wszyscy koncentrujemy na tym, co dzieje się na boisku. Nieprzychylne trybuny nas nie interesują. Mam nadzieję, że to my na koniec wzniesiemy ręce w geście triumfu, a nie piłkarze i kibice z Zabrza – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!