betclic

Bartłomiej Drągowski: Jest nad czym pracować

Ostatnia aktualizacja: 13/01/16 07:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Bramkarz Jagiellonii Białystok, Bartłomiej Drągowski przyznał, że po słabszej grze w rundzie jesiennej ma nad czym pracować w trakcie okresu przygotowawczego.

- Przez te trzy tygodnie można było dobrze odpocząć i odciąć się od piłki, żeby teraz móc wystartować w pełni sił - powiedział 18-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie mogę być zadowolony z poprzedniej rundy w moim wykonaniu, dlatego też przydało mi się te kilka tygodni wolnego. Wszyscy zdołali odpocząć psychicznie i fizycznie, nabraliśmy dużo sił, aby od początku ruszyć do ciężkiej pracy, by wiosną wyglądać dużo lepiej niż jesienią, która w moim przypadku nie była najlepsza
- kontynuował.

- Mimo że nasza gra nie wyglądała jesienią rewelacyjnie, to udało nam się zająć ósme miejsce. Mam nadzieję, że po dobrze przepracowanej zimie poprawimy naszą grę oraz wyniki. Nie chcemy oglądać się na innych, tylko sami mamy zamiar postarać się o tę pierwszą ósemkę, a potem walczyć o wyższe cele - dodał.

- Po każdej dłuższej przerwie czuje się "głód piłki", dlatego też teraz zostało nam tylko ciężko trenować i dobrze przygotować się do rundy wiosennej - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela