betclic

Bartłomiej Pawłowski: Niecierpliwie wyczekuję powrotu na boisko

Ostatnia aktualizacja: 28/09/16 16:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. http://lechia.pl/

- Już nie mogę się doczekać chwili, kiedy ponownie będę mógł zagrać w spotkaniu Lechii. Niecierpliwie wyczekuję momentu powrotu na boisko i liczę, że jest on już bliski - mówi w rozmowie z oficjalną stroną Lechii Gdańsk Bartłomiej Pawłowski, który dochodzi do zdrowia po kontuzji, której doznał w spotkaniu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Pawłowski urazu doznał na początku meczu ze Słonikami, który odbył się na Stadionie Energa Gdańsk 28 sierpnia. Od tego czasu pomocnik intensywnie pracuje na to, by wrócić do pełni zdrowia, a tym samym na boisko.

- Odbywam zajęcia rehabilitacyjne pod okiem trenera Roberta Dominiaka, niekiedy i trzy razy dziennie. Bardzo chciałbym już wrócić na boisko i zagrać w spotkaniu Lechii w Lotto Ekstraklasie. Mam nadzieję, że ten moment jest już bliski - przyznaje młodzieżowy reprezentant Polski. - Możliwe, że już w trakcie przerwy w rozgrywkach ligowych na spotkania reprezentacyjne rozpocznę treningi z zespołem i będę mógł przygotowywać się z resztą drużyny do spotkania z Zagłębiem Lubin - dodaje skrzydłowy.

W połowie września Pawłowski oraz Sławomir Peszko byli w Belgradzie na konsultacji medycznej u dr Marijany Kovacević, gdzie zostali poddani specjalnej terapii, która ma przyspieszyć regenerację uszkodzonych mięśni za pomocą przepuszczania przez fragmenty ciała prądu elektrycznego.

- Przyznam szczerze, że pierwszy raz brałem udział w czymś takim. Miałem zrobione dokładne badania USG, a potem zostałem poddany zabiegowi. Był on całkowicie bezbolesny. Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Sławka, również u mnie da on pozytywne efekty -
podsumowuje podopieczny Piotra Nowaka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela