betclic

Bartosz Bereszyński na dłużej w Legii Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 14:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Bartosz Bereszyński o kolejne lata przedłużył swoją umowę z Legią Warszawa. Oficjalnie prolongatę kontraktu z 23-letnim zawodnikiem potwierdził stołeczny klub za pośrednictwem strony internetowej. 

Były piłkarz Lecha Poznań związał się z drużyną prowadzoną obecnie przez Stanisława Czerczesowa umową do końca grudnia 2018 roku. Dotychczasowe porozumienie pomiędzy obiema stronami wygasało wraz z końcem bieżącego sezonu.

- Te trzy lata bardzo szybko minęły, a czas spędzony w Warszawie był dla mnie bardzo dobry, mimo że czasem częściej bywałem na siłowni, wracając do zdrowia po kontuzji niż na boisku - powiedział Bartosz Bereszyński po podpisaniu kontraktu.

- Na pewno jestem dzisiaj lepszym zawodnikiem i silniejszym człowiekiem. W Legii się rozwinąłem i zdecydowałem się na przedłużenie kontraktu. Jestem szczęśliwy, że zostaję tutaj na dłużej - powiedział Bartosz Bereszyński po podpisaniu kontraktu - dodał. 

Dwukrotny reprezentant Polski do Legii Warszawa trafił przed rundą wiosenną sezonu 2012/2013. Od tamtego momentu w pierwszym zespole rozegrał 79 meczów, w tym 59 w Ekstraklasie. Strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!