betclic

Bartosz Kurek: Dajemy z siebie wszystko

Ostatnia aktualizacja: 23/08/15 18:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert, Shutterstock

Polacy pokonali wczoraj Japonię 3:0 na otwarcie Memoriału Huberta Wagnera. Zadowolony ze swojej i kolegów gry był Bartosz Kurek.

- Cieszymy się z tego, że wróciliśmy do gry i łapiemy powoli właściwy rytm. Muszę zapewnić, iż na treningach siatkówki mamy aż nadto, ale brakowało nam po prostu rozgrywania spotkań, atmosfery i dopingu kibiców. W starciu przeciwko Japończykom wszystko to było, osiągnęliśmy niezły rezultat i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej - powiedział w wywiadzie dla portalu sportowefakty.pl.

Reprezentant Polski opowiedział również o przygotowaniach do Pucharu Świata i ciężkich treningach, ocenił także występ z Japończykami - Myślę, że innego sposobu na przygotowanie się do tak trudnego turnieju jak Puchar Świata być nie mogło. Rzeczywiście jesteśmy jeszcze trochę oszołomieni ostatnimi treningami i serwowanymi podczas nich obciążeniami, z których już powoli schodzimy. Nie zastanawiałem się nad naszą obecną formą ani nad tą, która może nadejść. Oczekuję po prostu tego, że w Japonii będziemy prezentować się naprawdę dobrze. Na razie staramy się grać najlepiej na tyle, na ile nas stać w tym momencie.

Kolejny mecz w ramach Memoriału Huberta Wagnera Polacy zagrają dzisiaj o 19:30 z Iranem.
Źródło: sportowefakty.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!