betclic

Bartosz: Mam nadzieję, że dobrze wykorzystałem swoją szansę

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 12:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Otrzymałem szansę i mam nadzieję, że ją dobrze wykorzystałem. Ciężko jest mi na gorąco ocenić moją grę, muszę obejrzeć na spokojnie ten mecz i wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej - mówił po wygranej z Jagiellonią obrońca Wisły, Jakub Bartosz, który zastępował dziś na prawej stronie naszej defensywy pauzującego za kartki Bobana Jovicia.

Młody zawodnik w kilku zdaniach ocenił starcie z białostocką ekipą.
- Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało nam się zagrać w tym meczu na "zero z tyłu". Jeżeli z trybun wyglądało to tak, że nie tylko nie przeszkadzałem, a pomagałem dobrymi wrzutkami, to jestem z tego faktu bardzo zadowolony - dodał Bartosz po ostatnim gwizdku sędziego.

- Oczekiwania przed tym sezonem były większe, wylądowaliśmy jednak w grupie spadkowej, ale udało nam się utrzymać w lidze. Teraz czekamy na nowy sezon i na nowe rozdanie - zapewnił. - Na moją pozycję w drużynie trzeba zapracować sobie na treningu, nie ma co rozmawiać z trenerem. Liczy się tylko praca. Jak zdrowie dopisze i jak dobrze będę wyglądać na treningach, to mam nadzieję, że będę dostawać więcej szans - zakończył podopieczny trenera Dariusza Wdowczyka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela