Barzagli: Musimy z tego wyciągnąć wnioski

Ostatnia aktualizacja: 12/01/17 17:30, Komentarzy: 1

0
1

Juventus Turyn pokonał w środę u siebie Atalantę Bergamo 3:2 i awansował do ćwierćfinału Pucharu Włoch. Andrea Barzagli nie był zadowolony z gry swojej drużyny w drugiej połowie.

„Bianconeri” prowadzili do przerwy 2:0, ale goście w drugiej połowie wrócili do meczu i do samego końca walczyli o awans.

- Spodziewaliśmy, że Atalanta sprawi nam problemy. Mieliśmy udany start, ale z upływem meczu było już gorzej
- powiedział Barzagli, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Musimy z tego wyciągnąć wnioski. Nie graliśmy dobrze piłką, wolno reagowaliśmy, ale musimy radzić sobie z taką presją. Pierwszy gol dla rywali nie był przypadkowy - stwierdził.

Juve, które jest liderem Serie A, w niedzielę zagra na wyjeździe z Fiorentiną. - To będzie niesamowicie trudny mecz. Oni dobrze grają na własnym stadionie. Mają wielu bardzo utalentowanych i młodych zawodników - ocenił.