Bayer Leverkusen wygrał w Augsburgu

CosminIftode/Shutterstock
FC Augsburg przegrał u siebie z Bayerem 04 Leverkusen 1:3 w piątkowym meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Goście objęli prowadzenie w 23. minucie po strzale Karima Bellarabiego. Przed przerwą drugiego gola strzelił Javier Hernandez. Po godzinie gry kontaktową bramkę zdobył Dominik Kohr. Pięć minut później przyjezdni przypieczętowali wygraną za sprawą „Chicharito”, który skompletował dublet.

Podopieczni Rogera Schmidta po tej wygranej zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli z 30 punktami na koncie. W następnej kolejce zmierzą się z FSV Mainz 05.

Natomiast zespół prowadzony przez Manuela Bauma plasuje się na 13. pozycji ze zdobytymi 24 „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie SV Darmstadt 98.