Bayer wygrał z Borussią, 90 minut Piszczka

Ostatnia aktualizacja: 01/10/16 20:35, Komentarzy: 1

0
1

Bayer 04 Leverkusen wygrał u siebie z Borussią Dortmund 2:0 (1:0) w ostatnim sobotnim szóstej kolejki niemieckiej Bundesligi.

Na BayArena całe spotkanie w ekipie gości zaliczył Łukasz Piszczek. Prowadzenie dla zespołu z przedmieść Kolonii uzyskał po dziesięciu minutach gry Szwajcar Admir Mehmedi, a sukces przypieczętował jedenaście minut przed końcem Meksykanin Javier Hernandez.

"Aptekarze" po trzecim zwycięstwie w sezonie awansowali na szóste miejsce w tabeli. Zespół z Zagłębia Ruhry doznał natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na trzecią pozycję w klasyfikacji.