Bayern gra dalej, gol Lewandowskiego [video]

Ostatnia aktualizacja: 09/08/15 18:03, Komentarzy: 7

17
7

FC Noettingen przegrał u siebie z Bayernem Monachium 1:3 (1:3) w niedzielnym spotkaniu 1/32 finału piłkarskiego Pucharu Niemiec. Trzeciego gola dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski.

Na kameralnym Panoramastadion goście już po pięciu minutach gry objęli prowadzenie, po tym jak rzut karny podyktowany za zagranie ręką w obrębie "szesnastki" wykorzystał Chilijczyk Arturo Vidal.

Dziesięć minut później niespodziewanie wyrównał po odważnej szarży w pole karne najlepszej drużyny Bundesligi Niklas Hecht-Zirpel. Radość fanów drużyny z Oberligi trwała jednak zaledwie niespełna 60 sekund, bowiem płaskim strzałem z dystansu drugiego gola dla Bawarczyków zdobył Mario Goetze.

Po kolejnych dziesięciu minutach sprawa już była praktycznie przesądzona. Przypadkowe odbicia piłki i błędy miejscowych defensorów bezlitośnie wykorzystał Robert Lewandowski, strzelając z bliska trzecią bramkę dla Bayernu. Więcej trafień do awansu podopieczni Josepa Guardioli nie potrzebowali, więc po zmianie stron oszczędzili ambitnych rywali z piątego szczebla rozgrywek.

Gol Roberta Lewandowskiego w drugiej minucie i 42 sekundzie filmiku.