Bayern pokonał Real, Lewandowski katem [video]

Ostatnia aktualizacja: 05/08/15 22:54, Komentarzy: 3

93
3

Bayern Monachium pokonał przed własną publicznością Real Madryt 1:0 (0:0) w finale turnieju Audi Cup. Jedynego gola zdobył Robert Lewandowski.

Zwycięskiego gola dla gospodarzy imprezy zdobył dwie minuty przed końcem meczu. Napastnik reprezentacji Polski wcześniej w półfinale z AC Milan (3:0), także wpisał się na listę strzelców.

Lewandowski podobnie jak we wtorek pojawił się na murawie dopiero w drugiej połowie, zastępując tym razem Mario Goetze. W decydującej akcji dobił piłkę z bliskiej odległości po strzale Brazylijczyka Douglasa Costy.

W rozegranym wcześniej meczu o trzecie miejsce Tottenham Hotspur pokonał AC Milan 2:0 (1:0).