Lewandowski show! Dwie bramki i asysta Polaka [VIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Bayern Monachium wygrał 3:0 z Schalke 04 Gelsenkirchen w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Robert Lewandowski zdobył dwie bramki i zaliczył asystę.

Reprezentant Polski po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się w już w trzeciej minucie spotkania. Otrzymał prostopadłe podanie od Francka Ribery'ego, wyszedł sam na sam z bramkarzem i podcinką umieścił piłkę w siatce.

W 16 minucie Bawarczycy prowadzili 2:0. Nasz napastnik tym razem zanotował asystę. Po jego dośrodkowaniu gola uderzeniem głową strzelił Thiago Alcantara.

W 29 minucie mieliśmy już 3:0. Drugi raz do bramki rywali trafił Robert Lewandowski. Franck Ribery wycofał piłkę do Polaka, a ten precyzyjnym strzałem z szesnastego metra pokonał golkipera rywali.

W drugiej połowie więcej bramek nie zobaczyliśmy.