Bayern rozbił Milan, gol Lewandowskiego [video]

Ostatnia aktualizacja: 04/08/15 22:45, Komentarzy: 3

72
3

Bayern Monachium pokonał pewnie AC Milan 3:0 (1:0) w drugim półfinale turnieju Audi Cup.

W szeregach mistrzów Niemiec dopiero w drugiej połowie na boisku pojawił się Robert Lewandowski. Polak najpierw zaliczył asystę przy drugim golu dla gospodarzy turnieju, a później przypieczętował bramką ich awans do finału.

Napastnik reprezentacji Polski zmienił tuż po przerwie Brazylijczyka Douglasa Costę.
Pierwsze dwa gole dla Bawarczyków zdobyli Hiszpan Juan Bernat i Mario Goetze, któremu asystował Lewandowski. Napastnik "biało-czerwonych" pięć minut przed końcem także sam wpisał się na listę strzelców, dobijając ekipę z Lombardii po zagraniu Thomasa Muellera.

Finałowym rywalem podopiecznych Josepa Guardioli będzie Real Madryt. "Królewscy" w pierwszym półfinale pokonali Tottenham Hotspur 2:0.