Bayern tylko zremisował u siebie z Schalke. Piętnasty gol Lewandowskiego w Bundeslidze [VIDEO]

mr3002/Shutterstock
Bayern Monachium tylko zremisował na własnym stadionie z Schelke 04 w dziewiętnastej kolejce Bundesligi. Jedyną bramkę dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski.

Reprezentant Polski na listę strzelców wpisał się już w dziewiątej minucie. Napastnik otrzymał prostopadłe podanie od Arturo Vidala, po którym znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w siatce. To jego piętnaste trafienie w Bundeslidze w tym sezonie.

Cztery minuty później mieliśmy już jednak remis. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Naldo.

Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli ponownie wyjść na prowadzenie. Arjen Robben zagrał do Roberta Lewandowskiego, ten uderzył, ale piłka po technicznym strzale trafiła w poprzeczkę.

Swoje szanse w pierwszej połowie mieli również goście, lecz żadnej z nich nie potrafili wykorzystać i pierwsza odsłona zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej połowie nie zobaczyliśmy już żadnych bramek i podopieczni Carlo Ancelottiego ostatecznie tylko zremisowali na własnym stadionie z Schalke 04 1:1.