Bayern znowu stracił punkty! Lewandowski wszedł z ławki, ale nie odmienił losów meczu

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 17:55, Komentarzy: 14

9
14

Eintracht Frankfurt zremisował przed własną publicznością z Bayernem Monachium 2:2 w sobotnim meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Goście objęli prowadzenie w 10. minucie po strzale Arjena Robbena. Wyrównał tuż przed przerwą Szabolcs Huszti. W 62. minucie drugiego gola dla Bawarczyków strzelił Joshua Kimmich. 180 sekund później czerwoną kartkę zobaczył w drużynie gospodarzy zdobywca bramki.

W 67. minucie Carlo Ancelotti wpuścił na boisko Roberta Lewandowskiego. Polak gola nie strzelił, natomiast grający w osłabieniu gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Marco Fabiana w 78. minucie.

Bayern pozostaje liderem z 17 punktami na koncie. Eintracht jest siódmy, mając sześć punktów mniej.

Do lidera zbliżyła się Kolonia, która wygrała u siebie z Ingolstadt 2:1. Obie bramki dla gospodarzy strzelił Anthony Modeste. Całe spotkanie wśród rezerwowych Koeln spędził Paweł Olkowski.

*****
Wyniki zakończonych sobotnich spotkań w Bundeslidze:

Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2:2 (1:1)
Bramki: Huszti 43, Fabian 78 - Robben 10, Kimmich 62.
Czerwona kartka: Huszti 65 - za drugą żółtą (Eintracht).

1. FC Koeln - Ingolstadt 2:1 (2:0)
Bramki: Modeste 28, 39 (rzut karny) - Hinterseer 90 (rzut karny).

Augsburg - Schalke 1:1 (0:0)
Bramki: Baier 77 - Bentaleb 65.

Hoffenheim - Freiburg 2:1 (1:0)
Bramki: Wagner 34, Kramarić 80 (rzut karny) - Niederlechner 77.

Borussia Moenchengladbach - Hambruger SV 0:0
Czerwona kartka: Cleber 25 (Hamburger SV).
Rzuty karne niewykorzystane: Hahn 26, Stindl 60 (obaj Moenchengladbach)
16.10.2016 / 03:03:51
ciekawe czy znowu sie bedzie mowilo ze sie zablokowal, wystrzelal w reprezentacji, moze teraz trzyma na Rumunie
missouri
Zarejestrowany od: 1376 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +1229
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska
15.10.2016 / 22:15:18
ROBBEN na boisku......BAYERNOWI gra sie nie klei.....
15.10.2016 / 20:25:26
A co Lewandowski nie lapie sie do pierwszego skladu ? Dziwne to.
vs
Zarejestrowany od: 301 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +2106
Bayern Monachium
15.10.2016 / 20:39:08
Każdemu kiedyś należy się trochę odpoczynek. Lewy grał w każdym meczu od początku sezonu wliczając w to też mecze narodowe.
bojacek
Zarejestrowany od: 67 dni
Ilość komentarzy: 424
Oceny: +2697
CA River Plate RSC Anderlecht Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Schalke 04 Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona
15.10.2016 / 19:18:03
Na Bayern każdy zespół się mocno spina. Czasami to wystarcza, aby urwać drużynie z Monachium punkty. Eintracht zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz, w dodatku w 10.
FanFootball
Zarejestrowany od: 1536 dni
Ilość komentarzy: 1663
Oceny: +11959
Manchester United Eintracht Frankfurt
15.10.2016 / 18:58:20
BRAWO EINTRACHT! Świetny mecz, i jak zawsze walka na 100%.. Nur die SGE!
vs
15.10.2016 / 18:12:17
Tak się zaczynam zastanawiam jaką taktykę ma Ancelotti na ten zespół bo po tym co widać od początku sezonu ni to pressing, ni to gra z kontrataku, ni to gra pozycyjna wszystko pomieszane z popieprzonym styl gry jak w przedszkolnej kopaninie, żadnego zgrania każdy gra jak chce gdzie chce byle gdzie ostatnio taką padakę pamiętam za Jürgena Klinsmanna w Bayernie podsumowując, obrona słabo żeby nie powiedzieć żałośnie, pomoc chaos i jedna wielka nędza, atak? jest w ogóle jakiś atak czy to tylko splot przypadkowych kopaczy.
FutboLFaN98
Zarejestrowany od: 54 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +85
Arsenal Londyn Wisła Kraków Polska Real Madryt FC Barcelona
15.10.2016 / 18:05:35
A mówią, że w Bundeslidze tylko Bayern... nowy sezon, nowe rozdanie. Eintracht to już nie chłopiec do bicia, grając w 10 zremisowali mecz, Bayern jest jak Polska Nawałki, prowadzi żeby zremisować.
15.10.2016 / 18:01:08
Pewnie i tak Bayern zdobedzie mistrzostwo, to jakas chwilowa zadyszka. Nie odbierajac zarazem Frankfurtowi swietnego meczu, a Kimmich co strzela ostatnimi czasy to nie mam pytan.
Fives
Zarejestrowany od: 1077 dni
Ilość komentarzy: 3856
Oceny: +21578
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
15.10.2016 / 18:00:15
W tym sezonie nie ma faworyta do zwycięstwa w LM.
Mustafa
Zarejestrowany od: 286 dni
Ilość komentarzy: 2237
Oceny: +14100
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
15.10.2016 / 18:00:03
Poprostu Frankfurt zagral swietny mecz , Bayern w miare kontrolowal gre w 1 polowie potem juz jakos tak mizernie to wszystko szlo mimo paru akcji