Bayern znowu stracił punkty! Lewandowski wszedł z ławki, ale nie odmienił losów meczu

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Eintracht Frankfurt zremisował przed własną publicznością z Bayernem Monachium 2:2 w sobotnim meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Goście objęli prowadzenie w 10. minucie po strzale Arjena Robbena. Wyrównał tuż przed przerwą Szabolcs Huszti. W 62. minucie drugiego gola dla Bawarczyków strzelił Joshua Kimmich. 180 sekund później czerwoną kartkę zobaczył w drużynie gospodarzy zdobywca bramki.

W 67. minucie Carlo Ancelotti wpuścił na boisko Roberta Lewandowskiego. Polak gola nie strzelił, natomiast grający w osłabieniu gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Marco Fabiana w 78. minucie.

Bayern pozostaje liderem z 17 punktami na koncie. Eintracht jest siódmy, mając sześć punktów mniej.

Do lidera zbliżyła się Kolonia, która wygrała u siebie z Ingolstadt 2:1. Obie bramki dla gospodarzy strzelił Anthony Modeste. Całe spotkanie wśród rezerwowych Koeln spędził Paweł Olkowski.