betclic

Bebe: Ronaldo to mój idol. Biegam i strzelam tak samo

Ostatnia aktualizacja: 17/11/15 18:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrea Sartorati, wikipedia

Bebe, były piłkarz Manchesteru United, a obecnie Rayo Vallecano stwierdził, że obecnie jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż kiedyś.

- Didier Drogba to mój idol, podobnie jak Cristiano Ronaldo, ponieważ on jest Portugalczykiem. Biegam w ten sam sposób, strzelam w ten sam sposób. On jest moim ulubionym piłkarzem - przyznał gracz Rayo Vallecano cytowany przez portal football-espana.net.

- Transfer do Manchesteru United nastąpił bardzo szybko. To była niespodzianka. Pewnego dnia trenowałem i nagle powiedziano mi, żebym poszedł i podpisał 5-letni kontrakt. Sądziłem, że to żart - powiedział Bebe.

- To marzenie wielu dzieci. To było szalone. Kiedy tam dotarłem, znalazłem się na murawie z najlepszymi piłkarzami. Docierało to do mnie przez chwilę. Oddychałem głęboko przez pierwsze dni, ale w końcu się przyzwyczaiłem - stwierdził.

- Ferdinand, Giggs, Rooney... kilka miesięcy wcześniej oglądałem ich w telewizji, a teraz z nimi biegałem, skakałem i trenowałem. Trafiłem tam, nie mając za sobą zbyt wielu treningów, lecz miałem talent, szybkość i siłę. Gdybym podpisał z nimi kontrakt teraz, wszystko potoczyłoby się inaczej - zaznaczył portugalski zawodnik.
Źródło: football-espana.net
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela