betclic

Beckham wciąż boi się Fergusona

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 16:39, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Joe Seer / Shutterstock.com

David Beckham przyznał się, że mimo upływu lat sir Alex Ferguson wciąż wywołuje w nim strach. Drogi byłego piłkarz Manchesteru United oraz byłego trenera "Czerwonych Diabłów" po dwunastu latach ponownie się skrzyżują przy okazji meczu charytatywnego.

W listopadzie Beckham będzie kapitanem jedenastki prowadzonej przez Fergusona w meczu dla UNICEFU. Na Old Trafford zmierzą się drużyna Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz zespół "Reszty Świata".

- Sir Alex wciąż ma to coś. Widziałem go kilka tygodni temu. Zawsze mieliśmy w drużynie zasadę żeby nie pić w obecności trenera, tymczasem ja trzymałem kieliszek wina. Gdy podszedł do mnie zacząłem mimowolnie chować kieliszek za plecami. Myślę, że właśnie ta charyzma uczyniła go człowiekiem z sukcesami. Młodzi ludzie potrzebują kogoś kto inspiruje, budzi strach, ale również szacunek - powiedział Beckham, który swoją zawodniczą karierę zakończył w maju 2013 roku.

Beckham opuścił zespół z Manchesteru w 2003 krótko  po incydencie, do którego doszło w szatni po meczu United z Arsenalem. Ferguson trafił Beckhama butem prosto w twarz.

- Będę musiał dobrze się zastanowić, gdzie usiąść w szatni - zażartował Anglik odnosząc się do tamtej sytuacji oraz mając na myśli mecz z drużyną Carlo Ancelottiego, z którego dochód przeznaczony będzie na UNICEF.

Starcie jedenastek prowadzonych przez Beckhama i Zidane'a już przyciągnęło blisko 60 tysięcy kibiców. Mecz odbędzie się 14 listopada.

Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RedPanda
Zarejestrowany od: 1068 dni
Ilość komentarzy: 1138
Oceny: +6126
Kibicuje:
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
06.10.2015 / 18:52:48
/ -11
Światowego formatu mafia potrzebuje siana, więc organizuje spęd bydła w którym przedstawienie wykonają marionetki, które dawno od futbolu odeszły. Najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to ilu naiwnych matołów wydaje pieniądze żeby to wspomóc, przychodząc do cyrku.

Tabela