betclic

Bednarek: Najważniejszym celem jest zdobycie mistrzostwa

Ostatnia aktualizacja: 20/09/16 12:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W poniedziałek środkowy obrońca Lecha Poznań, Jan Bednarek o kolejne lata przedłużył swój kontrakt z zespołem. - Najważniejszym celem jest to, żeby zdobyć mistrzostwo. Drugi to zdobycie Pucharu Polski. Indywidualnie chcę dawać jak najwięcej drużynie, by ta czerpała korzyść z mojej gry. To dla mnie najważniejsze. Chcę, żebyśmy razem dążyli do tego samego i razem zdobywali trofea - przyznał po złożeniu podpisu pod nową umową 20-latek.

- U mnie nie ma chwili zwątpienia. Cały czas napieram do przodu. Chcę udowodnić, że moje miejsce jest w pierwszej jedenastce. Tak było też teraz. Początek był ciężki, bo nie grałem. Nie traciłem wiary w to, że zagram. Widziałem w jakiej byłem dyspozycji. Wiedziałem, że mogę dać dużo drużynie. Teraz pokazuje, że gram i mam dobrą dyspozycję - przyznał utalentowany defensor w rozmowie z oficjalną witryną Kolejorza.

- Przed wypożyczeniem do Górnika Łęczna byłem w pierwszej drużynie półtora roku, występowałem rzadziej. Myślę, że wypożyczenie dało mi dużo. Pokazałem, że gdy idzie się do innego klubu to można wrócić i zdobyć miejsce w pierwszym składzie
- zapewnił Bednarek.

Nowa umowa zawodnika będzie obowiązywała do końca czerwca 2020 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela