betclic

Begović: Musimy wrócić do naszej gry

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 13:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Wonker, wikipedia

Golkiper Chelsea FC, Asmir Begović uważa, że jego zespół musi wykorzystać przerwę reprezentacyjną, aby wrócić do taktycznych podstaw i ponownie skierować grę na właściwe tory.

W obecnym sezonie Premier League mistrzowie Anglii przegrali cztery z ośmiu dotychczasowych spotkań. Po zaledwie dwóch zwycięstwach, mają w swoim dorobku osiem punktów i zajmują 16. miejsce w ligowej tabeli.

- Takie jest życie i taki jest futbol. Zawsze zdarzają się wzloty i upadki. Musimy wrócić do podstaw i pracować jeszcze ciężej - powiedział 28-letni Bośniak, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- Musimy pokazać nasz prawdziwy charakter i przestać się nad sobą użalać. To nie są standardy tej drużyny i żaden z naszych zawodników nie jest przyzwyczajony do takich wyników. Jest to dla nas trudny okres - dodał.

- Jest nam ciężko, kiedy coś przestaje iść po naszej myśli. Mierzymy się teraz z wieloma rzeczami, ale mamy w sobie coś, co każe nam nadal walczyć. Liczę na to, że przerwa reprezentacyjna nadeszła w odpowiednim momencie. Teraz powinniśmy się przegrupować, odnieść zwycięstwo w następnym spotkaniu i zostawić to wszystko za sobą - podsumował reprezentant Bośni i Hercegowiny.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela