betclic

Bejan zawodnikiem Cracovii już od stycznia

Ostatnia aktualizacja: 24/01/16 16:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Florin Bejan, który był ostatnio zawodnikiem ASA Targu Mures, będzie reprezentował barwy Cracovii już od stycznia - poinformowała oficjalna strona internetowa "Pasów". 24-latek na początku miesiąca podpisał kontrakt z krakowskim zespołem, który miał obowiązywać od lipca, jednak oba kluby doszły teraz do porozumienia w sprawie jego transferu zimą.

- Szukaliśmy zawodnika do formacji defensywnej o takich cechach, jakie posiada Florin Bejan. To obrońca agresywny, wysoki i dobrze grający głową. Obserwowaliśmy go już od kilku miesięcy, mam nadzieję, że potwierdzi swoje walory w barwach "Pasów" - powiedział trener Jacek Zieliński.

Rumun jest wychowankiem Steauy Bukareszt. Na swoim koncie ma także występy w Viitorul Constanta, a w ASA Targu Mures grał od 2014 roku. Z Cracovią związał się trzyipółletnim kontraktem. 

Bejan jest trzecim zawodnikiem, który zasilił szeregi drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego w tym okienku transferowym. Wcześniej zespół "Pasów" wzmocnili Hubert Adamczyk oraz Przemysław Pyrdek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela