Belgia: Wygrana Zulte Waregem z AS Eupen

Ostatnia aktualizacja: 31/07/16 08:50, Komentarzy: 0

0
0

SV Zulte Waregem w meczu pierwszej kolejki ligi belgijskiej pokonało na własnym stadionie AS Eupen 3:0. Wszystkie gole dla gospodarzy padły w drugiej połowie spotkania.

Jako pierwszy na listę strzelców na Regenboogstadion wpisał się M'Baye Leye w 62. minucie gry, po strzale z rzutu karnego. Później trafienia zaliczyli Timothy Derijck i Christoph Lepoint. AS Eupen od 64. minuty meczu grało w osłabieniu. Za drugą żółtą kartkę z boiska usunięty został Eric Ocansey.

Swój mecz wygrało również Charleroi. "Zebry" pokonały na własnym stadionie Waasland-Beveren 1:0, po golu Steevena Willemsa w doliczonym czasie gry.

Takim samym rezultatem zakończyło się starcie Sint Truidense VV z Lokeren. Jedynego gola dla zespołu z Sint-Truiden zdobył Nick Proschwitz w 76. minucie spotkania.