betclic

Beniaminek liczy na utrzymanie

Ostatnia aktualizacja: 17/08/15 19:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stanisław J. Radziński, wikicommons

Daniel Jeleniewski wygrał u boku Tomasza Golloba swój pierwszy wyścig w derbach Pomorza, ale w trzech kolejnych zdołał dołożyć do swojego dorobku tylko punkt.

MRGARDEN GKM Grudziądz ostatecznie pokonał KS Toruń 49:41 i podtrzymał swoje nadzieje na utrzymanie w PGE Ekstralidze. W ostatniej kolejce rundy zasadniczej beniaminek musi jednak wygrać w Zielonej Górze.

- Mogę powiedzieć, że miałem trochę pecha, a mecz nie układał się po mojej myśli. Pierwszy bieg fajny, a w drugim przytrafiło się zero po moim błędzie - przyznał Jeleniewski w rozmowie z oficjalną stroną klubu z Grudziądza.

- W trzecim starcie zostałem niesłusznie wykluczony, bo naprawdę nie miałem gdzie się złożyć w łuk. Sędzia zadecydował inaczej i nie pozostało nic innego jak się z tym pogodzić. W ostatnim biegu przyjechałem za Krzysztofem Buczkowskim i to też był dobry wyścig, choć punktowo tego nie widać - podkreślił wychowanek lubelskiego Motoru.

- Najważniejsze jest to, że mimo tych epizodów z prądem cała drużyna pojechała na dobrym poziomie i wygraliśmy to spotkanie
- podsumował Daniel Jeleniewski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!