betclic

Benitez: Cieszę się, że Ramos zostaje

Ostatnia aktualizacja: 18/08/15 15:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Laszlo Szirtesi, Shutterstock

Kapitan Realu Madryt, Sergio Ramos przedłużył ostatecznie swój kontrakt z drużyną "Królewskich". Radości z takiego obrotu sprawy nie ukrywał opiekun zespołu, Rafa Benitez. - To dla nas wszystkich doskonała wiadomość - przyznał. 

Po bardzo długich i burzliwych negocjacjach obie strony doszły ostatecznie do porozumienia. Doświadczony defensor pozostanie w stolicy Hiszpanii do czerwca 2020 roku. Poprzedni kontrakt piłkarza, który ma za sobą ponad sto dwadzieścia występów w barwach seniorskiej reprezentacji La Roja, obowiązywał jeszcze przez dwadzieścia cztery miesiące. 

Ostatnio wiele mówiło się o przenosinach 29-latka do Manchesteru United, jednak ostatecznie zawodnik odrzucił propozycję Czerwonych Diabłów. Głównym powodem, dla którego zdecydował się on prolongować umowę z Realem, był brak porozumienia z władzami angielsku klubu w kwestii tygodniowego wynagrodzenia. 

Dla Beniteza jednak nie miało znaczenia, jakie motywacje kierowały jego podopiecznym. - Jestem zadowolony i powiedziałem to osobiście prezesowi oraz samemu piłkarzowi. Kiedy pytano mnie o jego możliwe odejście, zawsze odpowiadałem, że jestem spokojny o jego pozostanie - mówił szkoleniowiec. Cieszę się, że miałem rację, ponieważ Sergio jest dla nas bardzo ważny - zapewnił.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela