betclic

Benitez: Męczy mnie czytanie, że Ronaldo nie ma ze mną kontaktu

Ostatnia aktualizacja: 20/10/15 17:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Rafael Benitez kolejny raz zaprzeczył pojawiającym się doniesieniom o nieporozumieniach z Cristiano Ronaldo i zapewnił, że ma z zawodnikiem dobry kontakt.

Niedawno hiszpańskie media podawały informacje o rzekomych konfliktach panujących w drużynie "Królewskich". Według nich portugalski gwiazdor miał obrazić się na Garetha Bale'a i 55-letniego trenera.

- Wcześniej rozmawiałem z Cristiano i powiedziałem mu, że dostanie czas na odpoczynek, jeśli jego reprezentacja zakwalifikuje się na Euro. Jestem już zmęczony czytaniem o tym, że nie mamy ze sobą kontaktu - powiedział Benitez cytowany przez dziennik "AS".

- Rozmawiamy każdego dnia. Dyskutujemy o piłce nożnej, drużynie i innych rzeczach, o których mówi się z piłkarzem. Zapewniam kibiców Realu, że w kadrze panuje tak samo dobra, lub nawet lepsza atmosfera, niż w jakiejkolwiek innej szatni - dodał.

- Jest kilku dziennikarzy, którzy publikują nieprawdziwe historie. Bardzo mnie boli, kiedy widzę, że mój klub jest krytykowany, zwłaszcza, gdy dzieje się to niesłusznie. Nie chcemy tworzyć żadnych kontrowersji, dlatego czasami zwyczajnie nie reagujemy na takie sytuacje - podkreślił.

- Powtórzę jednak jeszcze raz - wszyscy zawodnicy dobrze się ze sobą dogadują. Każdy z nich ma ten sam cel - przede wszystkim chcą zdobyć jak najwięcej z Realem Madryt - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela