betclic

Benitez: Nie mam żadnego problemu z Ronaldo

Ostatnia aktualizacja: 25/11/15 09:43, Komentarzy: 1

2
1
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Rafael Benitez nie przejmuje się prasową krytyką swoich poczynań. - Nie zamierzam zmieniać metod pracy - mówi trener Realu.

Ostatnio wokół hiszpańskiego szkoleniowca zrobiło się bardzo gorąco. Media plotkują, że nie może dogadać się z gwiazdami Realu, co przekłada się na ich słabszą grę. Niezadowolony ze współpracy z Benitezem ma być zwłaszcza Cristiano Ronaldo.

- To wspaniały gracz i fundamentalny piłkarz dla Realu. Nie mam z nim żadnego problemu - mówi Benitez, który po porażce z Barceloną znalazł się pod ostrzałem krytyki. Spekulowano nawet, że może stracić pracę.

- Jako madridistę boli mnie każda porażka. To właśnie z tego powodu cierpię, a nie przez krytykę. Nie mogę kontrolować, co mówią ludzie. Nie zamierzam zmieniać swoich metod ze względu na to, co zostało powiedziane, czy napisane w gazetach - zapowiada trener Realu.

- Jesteśmy krytykowani nawet wtedy, gdy gramy dobrze. Ludzie opowiadają historie, które się nie wydarzyły. Musimy to zaakceptować, skoncentrować na naszej pracy i przyszłości. Jestem optymistą. Wiem, że nasza drużyna jest bardzo dobra, więc możemy odwrócić sytuację kilkoma zwycięstwami - dodał Benitez.

Hiszpański szkoleniowiec otrzymał ostatnio wsparcie od Florentino Pereza, który poinformował, że Real nie planuje zmieniać trenera.

- Pracuję w futbolu od wielu lat, więc mam dużo pewności siebie. Dwie porażki nie zniszczą tego, co wcześniej udało nam się osiągnąć. Prezydent pokazał swoją odpowiedzialność. Chce nam pomóc. To bardzo pozytywne. Musimy być teraz zjednoczeni - zakończył Benitez.
Źródło: ESPN.co.uk
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 885 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +48125
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
25.11.2015 / 11:10:39
Benitez nie ma problemu z Ronaldo , ale Ronaldo ma problem z Benitezem

Tabela