Benitez: Nie poradziliśmy sobie z sytuacją

Maxisport / Shutterstock.com
Real Madryt przegrał z Sevillą FC 2:3 w niedzielnym meczu jedenastej kolejki Primera Division. Trener "Królewskich", Rafael Benitez powiedział po spotkaniu, że jego zespół popełnił zbyt wiele błędów, przez co poniósł swoją pierwszą porażkę w lidze.

Rozegraliśmy świetne trzydzieści minut, podczas których mieliśmy pełną kontrolę. Później pozwoliliśmy rywalowi na zdobycie bramki ze stałego fragmentu, co wpłynęło na naszą dyspozycję. W końcówce strzeliliśmy gola, ale to nie wystarczyło -

Większość pierwszej połowy była naprawdę dobra. Później jednak nie poradziliśmy sobie z sytuacją. Dzięki zdobytej bramce przeciwnik odzyskał pewność siebie. Nasze błędy sprawiły, że stał się silniejszy. Ciężko zareagować, kiedy przegrywa się 1:3 -

James to fantastyczny zawodnik. Prezentuje wysoką jakość, ale ma przed sobą jeszcze wiele pracy, aby odzyskać maksymalną szybkość w ataku