betclic

Benitez: Ronaldo był zadowolony z moich treningów

Ostatnia aktualizacja: 17/02/16 21:44, Komentarzy: 2

0
2
Fot. photo-oxser/Shutterstock

Rafa Benitez, zwolniony niedawno z Realu Madryt trener, zapewnił, że Cristiano Ronaldo wyglądał na zadowolonego podczas jego sesji treningowych.

- Sądzę, że Ronaldo był raczej zadowolony ze sposobu w jaki trenowaliśmy, ponieważ mieliśmy bardzo dużo treningów z piłkami - zaznaczył Hiszpan cytowany przez portal goal.com.

- A piłkarze - a mieliśmy tu światowej klasy piłkarzy - lubią i z reguły są zadowoleni z ćwiczeń z piłkami - ocenił były opiekun "Królewskich".

- Ronaldo to zwycięzca, jest ambitny, chce ciągle wygrywać i strzelać gole, więc to jest pozytywne. Myślę, że to w porządku - przyznał Rafa Benitez.

Następnie Hiszpan ocenił swój pobyt w Madrycie i to jak trudno prowadzi się takie kluby jak Real Madryt. - Problemem są zwycięstwa Barcelony, to dlatego tak ciężko trenuje się Real. Zespół cały czas musi wygrywać i nawet jeśli tak robi, to Barcelona wciąż radzi sobie lepiej, a to jest sporym problemem w Madrycie - stwierdził.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
prime69
Zarejestrowany od: 862 dni
Ilość komentarzy: 242
Oceny: +2326
Kibicuje:
Real Madryt
17.02.2016 / 23:21:20
Perez nie powinien mieszać się do spraw sportowych, ale jako prezes instytucji jest nie do doścignięcia przez innych prezesów
Senior
wermacht
Zarejestrowany od: 546 dni
Ilość komentarzy: 496
Oceny: +1585
Kibicuje:
Bayern Monachium
17.02.2016 / 22:53:01
benek ma racje dopóki jest Barca w Hiszpanii i perez u sterow Realu ..to zawsze beda krok do tyłu

Tabela