betclic

Benitez: Ronaldo nie jest nietykalny

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 14:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport/Shutterstock

Szkoleniowiec Realu Madryt, Rafael Benitez zapewnił, że w jego drużynie nie ma nietykalnych zawodników i nawet Cristiano Ronaldo dostanie czas na odpoczynek, kiedy przyjdzie na to właściwa pora.

- "Nietykalny Ronaldo" to kolejny mit, który stworzyły media. Każdego dnia rozmawiam z Cristiano i jest świadomy, że dostanie przerwę, kiedy zajdzie taka konieczność. To przyniesie korzyść całej drużynie - powiedział 55-letni Hiszpan w wywiadzie dla "Cadena SER".

- Sam powiedział mi, że wierzy w mój projekt i oboje zgadzamy się w kwestii naszego stylu gry. W Madrycie wszystko jest rozdmuchiwane do ogromnych rozmiarów, a tak naprawdę wszystkie problemy są znacznie mniejsze - dodał.

- To oczywiste, że Cristiano jest profesjonalistą i doskonałym zawodnikiem. Reszta drużyny widzi go jako kluczowego piłkarza. Sam codziennie obserwuję go w akcji, a nasze kontakty są coraz lepsze. Tak, uważam że jest najlepszy na świecie - podsumował.

30-letni portugalski gwiazdor dołączył do drużyny "Królewskich" w 2009 roku. Wcześniej był zawodnikiem Manchesteru United i Sportingu Lizbona, którego jest wychowankiem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela