betclic

Benitez: Straciliśmy dwa punkty

Ostatnia aktualizacja: 05/10/15 11:00, Komentarzy: 1

1
1
Fot. imagestockdesign / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Rafael Benitez przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że jest zawiedziony rezultatem derbowego spotkania z Atletico Madryt. Jego podopieczni zremisowali 1:1, tracąc bramkę sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

- Zdobyliśmy jeden punkt, ale straciliśmy dwa. Dominowaliśmy w pierwszej połowie, lecz po przerwie rywale zaczęli wywierać presję i grać intensywniej. Mieliśmy szansę na przeprowadzenie kontrataku, jednak zabrakło nam precyzji - powiedział Benitez cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- Atletico skupiło się na ofensywie i zasłużyło na pochwałę. Początkowo to my mieliśmy przewagę, ale popełniliśmy błędy, za które zostaliśmy ukarani. W ostatnich 15. minutach przeciwnik narzucił wysokie tempo, jednak na przestrzeni całego meczu zdarzyły się momenty, w których to my kontrolowaliśmy grę - dodał.

- Ważne, abyśmy wygrywali każde spotkanie, bez względu na to, co robią nasi rywale. Mamy nadzieję, że po meczach reprezentacji nie pojawią się żadne problemy w składzie i już skupiamy się na nadchodzącym starciu - zakończył.

Wicemistrzowie Hiszpanii nie przegrali do tej pory żadnego spotkania i z 15. punktami zajmują drugie miejsce w tabeli. W następnym meczu podejmą u siebie Levante UD.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
ZnanyGracz
Zarejestrowany od: 632 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +66
Kibicuje:
Arsenal Londyn
05.10.2015 / 11:41:41
Wczoraj byliśmy świadkami dobrego widowiska. Nie było to spotkanie porywające, lecz warte napisania kilku pomeczowych zdań. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim postawa i waleczność drużyny Atl. Madryt. Niegdyś jeden z komentatorów sportowych powiedział : "zawodnicy Atletico muszą grać jak lwy, dać z siebie wszystko. Trzeba mieć determinacje, zaangażowanie i oddanie żeby zostać zawodnikiem tego klubu" Wczorajsza końcówka spotkania pokazała, że te słowa nie wzięły się znikąd.

Koke po meczu powiedział : Siedzieliśmy w szatni i wyraźnie słyszeliśmy jak tysiące fanów dopinguje nasz zespół. Możecie sobie tylko wyobrazić, co czuliśmy. Przegrywaliśmy 0-1 w Derbowym starciu i słyszeliśmy tysiące ludzi, którzy nam mówili, że ciągle w nas wierzą. Wiedzieliśmy, że poświęcili naprawdę wiele, żeby tam się znaleźć. W tym momencie my też zaczęliśmy wierzyć. - Za tą waleczność i charyzmę cenię ten wyjątkowy klub

Tabela