betclic

Benzema wróci do kadry? "Na Euro chcę mieć najlepszych piłkarzy"

Ostatnia aktualizacja: 12/03/16 14:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Chcę mieć wszystkich najlepszych graczy - tak Didier Deschamps mówi o kadrze Francji na mistrzostwa Europy. Czy oznacza to, że do reprezentacji wróci Karim Benzema?

Napastnik Realu w listopadzie zeszłego roku uczestniczył w skandalu obyczajowym, który wstrząsnął całą Francją. Benzema miał wziąć udział w szantażowaniu Mathieu Valbueny. Swojego napastnika wspiera Didier Deschamps.

- Zawsze bronię moich piłkarzy. Już mówiłem, że Benzema popełnił błąd. Nie mogę jednak osądzać, jak złe było jego zachowanie. To rola sądu. Dopóki są nie wyda wyroku skazującego, dopóty Karim jest niewinny - podkreśla Deschamps. 

- Medialny wizerunek Benzemy ma niewiele wspólnego z tym, jaki jest naprawdę - dodaje selekcjoner reprezentacji Francji.

Sprawa powołania Benzemy do kadry na mistrzostwa Europy budzi wiele emocji. Swoje zdanie na ten temat wypowiedział nawet premier Francji. Według Manuela Vallsa dla napastnika Realu nie ma miejsca w reprezentacji.

- Szanuję opinię publiczną, ale nie ma ona żadnego wpływu na moje decyzje. Brak Benzemy byłby osłabieniem dla reprezentacji Francji. Chcę mieć wszystkich najlepszych graczy na tych mistrzostwach - mówi Deschamps.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!