betclic

Bereszyński: Jesteśmy zmęczeni psychicznie i fizycznie

Ostatnia aktualizacja: 21/12/15 11:28, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Legia Warszawa wygrała z Koroną Kielce, dzięki czemu przezimuje na drugim miejscu w ligowej tabeli. Piłkarze z Łazienkowskiej cieszą się, że ostatni mecz roku mają już za sobą.

- Przyda się teraz taki spokojny czas, który będziemy mogli spędzić z najbliższymi. Dzięki temu odpoczniemy i naładujemy akumulatory na ciężki okres przygotowawczy i rundę wiosenną -
powiedział Bartosz Bereszyński po zwycięstwie Legii z Koroną Kielce.

"Bereś" w następujących słowach ocenił pojedynek z kielczanami: - Pierwsza połowa nie wyglądała tak, jak byśmy chcieli. Korona podchodziła bardzo wysoko i sprawiała nam dużo problemów. W przerwie przedyskutowaliśmy co ma wyglądać inaczej w drugiej połowie. W środku Korona stosowała mocny pressing, więc chcieliśmy rozgrywać więcej piłek do boku. Dzięki temu udało nam się groźniej atakować rywala. Myślę, że w perspektywie całego spotkania pokazaliśmy, że jesteśmy lepszą drużyną. Uważam, że możemy być zadowoleni z tego, że udało nam się zwyciężyć. Korona miała swoje sytuacje, wyszła na prowadzenie, ale nam udało się szybko wyrównać. Myślę, że to jest klasa zespołu - stwierdził zawodnik cytowany przez legia.com.

- Jesteśmy zmęczeni i fizycznie, i psychicznie po tej rundzie, bo w jej trakcie zagraliśmy blisko 40 meczów. Inne zespoły grały dwa razy mniej, to duża różnica. Przez większość czasu nie było nas w domu, jeździliśmy na wyjazdy, graliśmy co trzy dni - zaznaczył Bereszyński i równocześnie dodał, że teraz zarówno on jak i jego koledzy czas odpoczynku przeznaczą na regenerację.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Mnx
Zarejestrowany od: 521 dni
Ilość komentarzy: 565
Oceny: +3390
Kibicuje:
Barcelona Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
21.12.2015 / 11:51:13
Co tu robi Terry?
Solidny ligowiec
mahmoud ahmadinejad
Zarejestrowany od: 1702 dni
Ilość komentarzy: 993
Oceny: +1292
Kibicuje:
Wybrzeże Kości Słoniowej Chelsea Londyn Ghana Nigeria Polska U17
21.12.2015 / 11:34:01
Zmęczony to może być robotnik który robi po 12 godzin dziennie przez cały rok

Tabela