betclic

Bereszyński: Próbowaliśmy sforsować postawiony mur

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 19:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Przeciwnik założył sobie grę kontratakiem, i to mu wyszło. Szkoda, że nam nie udało się strzelić więcej bramek, bo były ku temu okazje – powiedział po meczu z Pogonią Szczecin (2:3) zawodnik Legii Warszawa, Bartosz Bereszyński. 

Podopieczni Jacka Magiery na tym etapie rywalizacji zajmują jedenastą lokatę. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie trzynaście punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

Pogoń dość szybko strzeliła nam bramkę. Potem wydawało się, że zaczęliśmy grać tak jak byśmy chcieli – piłką, stwarzając sytuacje. Wyrównaliśmy, a potem coś się stało i pozwoliliśmy Pogoni na kontrataki – stwierdził Bartosz Bereszyński, cytowany przez "legia.com".

Przeciwnik założył sobie zresztą tę grę kontratakiem, i to mu wyszło. Szkoda, że nam nie udało się strzelić więcej bramek, bo były ku temu okazje. Później goniliśmy już za wynikiem. Pogoń się cofnęła, my nie mieliśmy nic do stracenia, potrzebowaliśmy ludzi, żeby rozgrywać piłkę, sforsować postawiony mur – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21372
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
19.10.2016 / 08:22:05
Legia przebudźcie się w końcu!
Co się dzieje?!