betclic

Bereszyński przedłużył kontrakt z Legią

Ostatnia aktualizacja: 08/12/15 08:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Bartosz Bereszyński przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. 23-letni obrońcą związał się z naszym Klubem umową do 31 grudnia 2018 roku. Dotychczasowa wygasała wraz z końcem bieżącego sezonu - poinformowała oficjalna strona wicemistrzów Polski.

- Te trzy lata bardzo szybko minęły, a czas spędzony w Warszawie był dla mnie bardzo dobry, mimo że czasem częściej bywałem na siłowni, wracając do zdrowia po kontuzji, niż na boisku. Na pewno jestem dzisiaj lepszym zawodnikiem i silniejszym człowiekiem. W Legii się rozwinąłem i zdecydowałem się na przedłużenie kontraktu. Jestem szczęśliwy, że zostaję tutaj na dłużej - powiedział po podpisaniu umowy.

 

O podpisaniu umowy opowiedział także Michał  Żewłakow. - Bartek jest w atrakcyjnym wieku dla zawodników, którzy mają swoją kartę w ręku, więc wzbudzał zainteresowanie innych klubów. To zawodnik o odpowiednim charakterze i umiejętnościach do gry w Legii. ''Bereś'' chciał zostać w Legii i walczył o swoje, więc cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Bartek jest z nami na kolejne trzy lata - stwierdził Dyrektor Sportowy Klubu.

Źródło: legia.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!