betclic

Berg: Chcemy wygrywać wszystko, co się da

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 21:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Chcemy wygrywać wszystko, co się da. To dla nas świetna sprawa, że możemy występować w międzynarodowych rozgrywkach, by zbierać ważne doświadczenia. Każdego dnia ciężko pracujemy, by być najlepszymi jak to tylko możliwe - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej trener Henning Berg.

- Mamy nieco inną drużynę niż w poprzednim sezonie. Kilku zawodników odeszło, inni przyszli. Niektórzy szybko zaadaptowali się w drużynie, pozostali potrzebują nieco więcej czasu. Nasze rezultaty są jednak bardzo podobne. Każdy wie, że najważniejszą sprawą jest dla nas zdobycie mistrzostwa Polski. Mamy sześć punktów straty do lidera, Piasta Gliwice. Jesteśmy w niezłej pozycji. Chcemy wygrywać więcej meczów w Ekstraklasie, ale jednocześnie też dobrze radzić sobie w Lidze Europy. FC Midtjyland pokonał FC Southampton w ostatniej fazie eliminacji i należy to docenić. Zrobimy wszystko, by zwyciężyć - dodał Norweg cytowany przez oficjalną stronę stołecznej ekipy.

- Midtjyland nie występowało zbyt często w Europie. Będzie ciekawie zobaczyć nasze starcie z Duńczykami, którzy grają bardzo fizyczną piłkę. Dla nich to pierwszy występ na międzynarodowej arenie, co dodaje im dodatkowej ekscytacji tymi rozgrywkami - podsumował opiekun Legii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!