betclic

"Berg do dymisji? Nic o tym nie słyszałem"

Ostatnia aktualizacja: 21/09/15 11:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Jestem bardzo szczęśliwy, bo pewnie pokonaliśmy Ruch i trochę zrewanżowaliśmy się za przegraną w Danii w Lidze Europy.Dodatkowym powodem do radości jest dla mnie pierwsza bramka w barwach Legii - powiedział Stojan Vranjes, piłkarz wicemistrzów Polski po pokonaniu Ruchu Chorzów 4:1.

- W czwartek zmierzymy się w Pucharze Polski z Lechią, ale nie będą towarzyszyły mi dodatkowe emocje. Jestem piłkarzem Legii i dam z siebie sto procent. Nie mam też nic przeciwko, żeby strzelić gola swojej poprzedniej ekipie - dodał Bośniak cytowany przez legia.net.

- Od początku chcieliśmy naprzeć na rywali i zdominować spotkanie. Przed nami kolejne wyzwania. Nie czujemy presji, ale chcemy po prostu wygrywać i przybliżać się do sukcesów. Zwolnienie trenera Berga? Nic na ten temat nie słyszałem - stwierdził.

- Potrzebuję jeszcze chwili na adaptację, ale z każdym meczem jest coraz lepiej. Z każdym dniem łapię nić porozumienia z partnerami. Cieszę się też, że przy Łazienkowskiej jest tak liczne grono zawodników z Bałkanów - zakończył Vranjes.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1735 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8950
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
21.09.2015 / 11:45:35
Rzekomo Leśny z Miodem tak bardzo chcieli przedłużyć kontrakt z Norwegiem, że zawiązali sobie pętlę na szyi - mowa o warunkach umowy. Zerwanie kontraktu przez włodarzy byłoby opłakane w skutkach finansowych, a jak wiadomo Legia nie sra kasą.