betclic

"Berg jest słabym trenerem"

Ostatnia aktualizacja: 21/07/15 09:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Były reprezentant Polski ostro skrytykował obecnego szkoleniowca Legii Warszawa.

W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Andrzej Iwan stwierdził, że Norweg: - Ma dobrych piłkarzy, ale jest słabym trenerem. Zepsuł Legię, zepsuł zawodników. Powinien się cieszyć, że nadal pracuje przy Łazienkowskiej, bo mam wrażenie, że właściciele klubu już wcześniej by go zwolnili, gdyby nie konieczność wypłaty olbrzymiego odszkodowania.

Iwan ma też dla legijnych działaczy kandydata na nowego trenera. Kogo? Dariusza Wdowczyka: - Wolę trenera z Polski, niż obcokrajowca, który zamiast rzetelnymi trenerskimi umiejętnościami popisuje się efekciarską autopromocją i pouczaniem innych. A Darek jest mocno związany z Legią, z twardym charakterem i trenerskim doświadczeniem. Polak, ale szlify zdobywał za granicą. Ma za uszami grzechy korupcyjne, lecz swoje winy odcierpiał, jak niewielu. "Żyleta" już też wiele razy była karana za łamanie prawa, więc tym bardziej przyjmie go jak swojego.

Legia pod wodzą Berga zaczęła sezon od porażki w Superpucharze Polski z Lechem oraz kiepskiego występu w minimalnie wygranym meczu kwalifikacji Ligi Europy przeciwko FC Botosani. Na ligową inaugurację udało się jednak wysoko pokonać ba wyjeździe Śląsk Wrocław 4-1.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!