betclic

Berg krytykuje terminarz

Ostatnia aktualizacja: 09/08/15 14:20, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Już dziś hitowy mecz Legia-Wisła. Przed wieczornym starciem wypowiedział się trener legionistów, Henning Berg. Odniósł się również krytycznie do terminarza polskich rozgrywek.

- Wisła to dobry zespół, więc nie jestem zaskoczony ich zwycięstwem z Lechem. Grali u siebie, a poznaniacy mieli za sobą mecze w europejskich pucharach. To najsilniejsza drużyna ligowa, z jaką zmierzymy się na początku sezonu. Spodziewamy się zatem bardzo trudnego meczu w niedzielę - Wisła miała tydzień przerwy w grze, a my w czwartek mierzyliśmy się z Kukesi. To dla nas bardzo ważne spotkanie, zrobimy wszystko, żeby je wygrać - zaczął Norweg.

- Wiemy, że zmierzymy się z silnym zespołem i musimy zagrać najlepiej, jak potrafimy, aby osiągnąć sukces. Zaliczyliśmy dobry początek sezonu i chcemy kontynuować tę dobrą passę. Gramy przed własną publicznością, która chociażby w meczu z Kukesi pokazała, że potrafi tworzyć fantastyczną atmosferę. To będzie nasz atut, który sprawi, że piłkarze będą dodatkowo zmotywowani i dadzą z siebie jeszcze więcej - dodaje.

- Teraz zaczyna się też Puchar Polski i jesteśmy chyba jedynym krajem w Europie, który rozpoczyna te rozgrywki w momencie, kiedy trwają jeszcze eliminacje do europejskich pucharów, ale jest, jak jest. Wiadomo, że będziemy musieli znaleźć odpowiednią równowagę w składzie, żeby wygrywać jak najwięcej meczów. W zeszłym roku zwyciężaliśmy nawet, gdy przeprowadzaliśmy wiele zmian w składzie, np. z Koroną czy Ruchem w domu. Porażki, które miały miejsce przed przerwami na spotkania reprezentacji, były spowodowane innymi czynnikami. Decyzje o tym, kto będzie grał w kolejnych meczach, będziemy podejmowali przed każdym z nich. To będzie zależało na przykład od tego, jak poszczególni piłkarze będą się czuli przy napiętym terminarzu - kończy Berg.
Źródło: legia.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Adam01
Zarejestrowany od: 888 dni
Ilość komentarzy: 284
Oceny: +2081
Kibicuje:
Manchester United Polska Zawisza Bydgoszcz
09.08.2015 / 16:14:20
chyba jednak nie. Dziś np. BVB, które gra w el. LE, gra w Pucharze Niemiec, więc nie jesteśmy jedynym krajem ;)

Tabela