Betis wygrał z Osasuną Pampeluna

Ostatnia aktualizacja: 22/10/16 07:18, Komentarzy: 1

0
1

Osasuna Pampeluna przegrała u siebie z Betisem Sevilla 1:2 (0:1) w jedynym piątkowym spotkaniu 9. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio El Sadar goście z Andaluzji prowadzili do przerwy po trafieniu Joaquina Sancheza, ale trzy minuty po zmianie stron wyrównał Roberto Torres. Zwycięskiego gola dla przyjezdnych zdobył w doliczonym czasie gry po uderzeniu z rzutu wolnego Chilijczyk Felipe Gutierrez.

Zespół z Nawarry, który kończył zawody w osłabieniu, doznał w ten sposób piątej porażki w sezonie i pozostał na przedostatnim miejscu w tabeli.

"Verdiblancos" natomiast wygrali po raz trzeci w bieżących rozgrywkach i awansowali na dziewiątą pozycję w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli teraz pięć punktów.